nr 51

Lucjan Mianowski Bieg przez płotki, 1974

serigrafia/papier
38.5 x 52 cm
sygnowany i datowany p.d.: "Lucjan Mianowski 74" oraz opisany l.d.: "Epv. d'a. "Bieg przez płotki"

Cena wywoławcza: 1 000 PLN

Estymacja: 1 500 – 3 000 PLN

w świetle passe - partout