nr 50

Lucjan Mianowski Spacer w Suchedniowie, 1978

serigrafia/papier
76 x 44.5 cm
sygnowany i datowany p.d.: "Lucjan Mianowski 78" oraz opisany l.d.: "Epr. d'a. "Spacer w Suchedniowie"

Cena wywoławcza: 1 500 PLN

Estymacja: 2 000 – 3 500 PLN

w świetle passe - partout