Ballon - Baba (Balon - Pupa)
nr 47

Jan Lebenstein Ballon - Baba (Balon - Pupa), 1966

litografia/papier
38 x 26.5
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "Lebenstein 66" oraz opisany l.d.: "Epreuve d'artiste"

Cena wywoławcza: 2 400 PLN

Estymacja: 3 000 – 4 000 PLN