nr 46

Jan Lebenstein Corps propre (Ciało własne), 1966

litografia/papier
38 x 26.5 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "Lebenstein 66" oraz opisany l.d.: "E.A."

Cena wywoławcza: 2 400 PLN

Estymacja: 3 000 – 4 000 PLN