Petite vice (Małe grzeszki)
nr 45

Jan Lebenstein Petite vice (Małe grzeszki), 1966

litografia/papier
37.5 x 24
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "Lebenstein 66" oraz opisany l.d.: "21/80"

Cena wywoławcza: 3 500 PLN

Estymacja: 4 500 – 5 500 PLN