Kompozycja z sercem - Ilustracja do poezji Eugenio Montale: "CINQUANTE ANS DE POESIE"
nr 44

Jan Lebenstein Kompozycja z sercem - Ilustracja do poezji Eugenio Montale: "CINQUANTE ANS DE POESIE", 1972

litografia barwna/papier
22 x 26
sygnowana odręcznie ołówkiem p.d.: "Lebenstein" oraz opisana: l.d.: "66/100"

Cena wywoławcza: 800 PLN

Estymacja: 1 500 – 2 500 PLN

w świetle passe - partout