Tunel nadziei
Tunel nadziei
Tunel nadziei
Tunel nadziei
nr 43

Gertruda Kuziemska – Wilczopolska Tunel nadziei, 2003

technika mieszana/płótno
115 x 90
każdy sygnowany na odwrocie: „Gertruda Kuziemska/ Wilczopolska/ „Tunel nadziei"/ tryptyk cz.1/ Gdynia 2003 rok/ płótno/ technika mieszana"

Cena wywoławcza: 9 000 PLN

Estymacja: 10 000 – 12 000 PLN

Cena wylicytowana: 10 000 PLN

tryptyk