nr 42

Włodzimierz Kunz Z cyklu "Morze Śródziemne", 2000

olej, technika mieszana/płótno
81 x 100 cm
sygn. p.d.: "WŁ.KUNZ"

Cena wywoławcza: 9 000 PLN

Estymacja: 10 000 – 13 000 PLN