nr 40

Tomasz Jaxa Kwiatkowski Gold extreme, 2018

olej/płótno
100 x 100 cm
sygn. p.d.: „T. Kwiatkowski 18"

Cena wywoławcza: 2 600 PLN

Estymacja: 3 000 – 4 000 PLN