nr 39

Anna Kruszak Drugi brzeg, 2017

technika mieszana, akryl, olej/płótno
100 x 110 cm
sygn. datowany i opisany na odwrocie: "Drugi brzeg, 2019/ Anna Kruszak"

Cena wywoławcza: 2 600 PLN

Estymacja: 3 000 – 4 000 PLN