nr 38

Anna Kruszak Kazimierz, 2015

technika mieszana, akryl, olej/płótno
100 x 100 cm
sygn. datowany i opisany na odwrocie: "Kazimierz, 2015, Anna Kruszak"

Cena wywoławcza: 2 600 PLN

Estymacja: 3 000 – 4 000 PLN