nr 37

Janina Kraupe - Świderska W blasku księżyca, 2011

olej/płótno
54 x 44 cm
sygn. p,d.: ". Kraupe" oraz na odwrocie: "Janina Kraupe/ "W blasku księżyca"/ olej 2011"

Cena wywoławcza: 6 000 PLN

Estymacja: 7 000 – 8 000 PLN