Plein soleil
nr 36

Bogdan Korczowski Plein soleil, 2009

technika własna, olej/płótno
130 x 97
sygn. p.d.: "Korczowski" oraz na odwrocie: "Korczowski/ Plein Soleil/ 2009"

Cena wywoławcza: 20 000 PLN

Estymacja: 22 000 – 28 000 PLN

Cena wylicytowana: 22 000 PLN