nr 35

Bogdan Korczowski Fruitee, 2008

technika własna, olej/karton
120 x 80 cm
sygn. p.d.: "Korczowski" oraz na odwrocie: "Korczowski/ 2008/ Fruitee/ 2008/ Korczowski"

Cena wywoławcza: 18 000 PLN

Estymacja: 20 000 – 25 000 PLN