Bez tytułu
nr 34

Wojciech Kopczyński Bez tytułu, 2017

olej/płótno
40 x 120
sygn. na odwrocie: "WK/ Wojciech Kopczyński/ 2017"

Cena wywoławcza: 8 500 PLN

Estymacja: 9 500 – 12 000 PLN

Cena wylicytowana: 10 000 PLN