nr 33

Wojciech Kopczyński Bez tytułu, 2017

olej/płótno
100 x 70 cm
sygn. na odwrocie: „WK/ Wojciech Kopczyński/ 2016/7"

Cena wywoławcza: 8 500 PLN

Estymacja: 9 500 – 12 000 PLN