Coney Island
nr 32

Krzysztof Kiwierski Coney Island, 2017

akryl/płótno
80 x 110
sygn. na odwrocie: "Krzysztof Kiwierski/ Pocztówka z Santa Monica/ akryl 2017 110 x 80 cm"

Cena wywoławcza: 6 500 PLN

Estymacja: 7 500 – 9 000 PLN