nr 31

Mojżesz Kisling Kawiarnia La Rotonde

litografia kolorowana ręcznie gwaszem/papier
28 x 35 cm
sygn. na kamieniu p.d.: „Kisling"

Cena wywoławcza: 1 000 PLN

Estymacja: 1 500 – 3 000 PLN