nr 29

Paula Jaszczyk Zmagania z cyklu NIE ZANIKNĘ, 2017

olej/deska
41 cm,
średnica: 100 cm
sygn. i opisany na odwrocie: "Zmagania - Ikony współczesności 12"/ P. Jaszczyk/ 2017"

Cena wywoławcza: 500 PLN

Estymacja: 1 000 – 2 000 PLN