nr 27

Sabina Maria Grzyb Bezsenna noc, 2019

olej/płótno
120 x 100 cm
sygn. p.d.: "Sabina Maria"

Cena wywoławcza: 3 000 PLN

Estymacja: 3 500 – 5 000 PLN

dyptyk (120 x 200 cm)