nr 25

Wiesław Grzech Morze - Energia 1, 2017

akryl/płótno
70 x 100 cm
sygn. p.d.: "Grzech"

Cena wywoławcza: 5 500 PLN

Estymacja: 6 500 – 7 500 PLN