nr 18

Joanna Dłużniewska Płonący Królewiec, 2015

technika własna, olej, collage, akryl/płyta
80 x 82 cm
sygn. p.d.: „JD 2016"

Cena wywoławcza: 5 500 PLN

Estymacja: 6 000 – 8 000 PLN