Pilawa - Wspomnienia z dzieciństwa
nr 17

Joanna Dłużniewska Pilawa - Wspomnienia z dzieciństwa, 2012

olej/płyta
40 x 68
sygn. p.d.: „JD 2012/IX"

Cena wywoławcza: 4 000 PLN

Estymacja: 4 500 – 5 500 PLN

Cena wylicytowana: 4 000 PLN