nr 16

Salvador Dali Bez tytułu z albumu "Les Chevaux de Dali", 1983

litografia barwna/papier
48 x 34 cm
sygn. p.d.: "Dali"

Cena wywoławcza: 3 500 PLN

Estymacja: 5 000 – 10 000 PLN

w świetle passe - partout