nr 4

Joanna Banek Z cyklu Krystaloskopia, 2017

olej, akryl/płótno
70 x 50 cm
sygn. na odwrocie: J. Banek Krystaloskopia"

Cena wywoławcza: 4 000 PLN

Estymacja: 6 000 – 8 000 PLN