nr 3

Joanna Banek Z cyklu Struktury III, 2018

olej, akryl/płótno
60 x 60 cm
sygn. na odwrocie: "Joanna Banek/ Z cyklu "Struktury"/ III/ mix media, akryl/ 2018/ 60 x 60 cm

Cena wywoławcza: 4 000 PLN

Estymacja: 6 000 – 8 000 PLN