Rzeka Bug

Stanisław Baj Rzeka Bug, 2016

olej/płótno
100 x 120
sygn. l.d.: "S.Baj" oraz na odwrocie: "Stanisłąw Baj/ Rzeka Bug/ 2016"

Cena wywoławcza: 16 000 PLN

Estymacja: 18 000 – 26 000 PLN

Cena wylicytowana: 18 000 PLN