Richard Anuszkiewicz Żółty odwrócony, 1970

litografia barwna/papier
28 x 42.5 cm
sygnowany i datowany na płycie: p.d.: "ANUSZKIEWICZ 1970"

Cena wywoławcza: 500 PLN

Estymacja: 1 000 – 2 000 PLN

w świetle passe - partout