nr 62

Marian Zakrzewski HUSARIA, 2013

olej/płótno
30 x 50 cm
sygn. p.d.: Zakrzewski / 2013

Cena wywoławcza: 1 000 PLN

Na odwrocie neklejka certyfikacyjna:
CERTYFIKAT
Autor: Marian Zakrzewski
Tytuł: 'HUUSARIA"
Data powstania: 2013r.
Format: 30x50 cm
Technika: Obraz olejny na płótnie

Podpis autora Zakrzewski