nr 56

Michał Torzecki Sylwia, 2010

olej/płótno
120 x 100 cm

Cena wywoławcza: 1 000 PLN

Praca z cyklu "Work In Progress".

Stan zachowania

Na dole, na listwie, w płótnie odgniata się wkręt.