nr 55

Tomasz Tajak (ur. 1988) Odpoczywający święty, 2012

akryl/płótno
100 x 70 cm

sygn. na odwrocie: „Święty Odpoczywający/T.Tajak/Kraków/2012”

Cena wywoławcza: 1 000 PLN