nr 52

Kamil Stańczak (ur. 1980) Kruk II, 2018

akryl/płótno
55 x 55 cm

sygn. na odwrocie: „Stańczak 2018/Lublin/Kruk II/Akryl”

Cena wywoławcza: 1 000 PLN