nr 49

Krystyna Róż - Pasek (ur. 1980) Promień, 2017

olej/płótno
50 x 40 cm
sygn. l.d.: „K/RP’17” oraz na odwrocie: „PROMIEŃ”/Krystyna Róż – Pasek/2017”

Cena wywoławcza: 1 000 PLN