nr 44

Janusz Orzechowski (ur. 1982) Potrzebujemy cię, 2013

akryl/płótno
90 x 90 cm
sygn. p.d.: Janusz Orzechowski / 2013

Cena wywoławcza: 1 000 PLN

Opisany na odwrociu na blejtramie:
"We need you" Janusz Orzechowski 2013

Do pracy dołączony jest autorski certyfikat autentyczności.