nr 37

Emilia Nesteruk Moje góry i doliny, 2016

technika mieszana/płótno
120 x 100 cm
sygn. na odwrociu: EMILIA  / NESTERUK / 2016 / "MOJE GÓRY I DOLINY"

sygn. na odwrocie: „Emilia Nesteruk/2016/Moje góry i doliny”

Cena wywoławcza: 1 000 PLN