nr 35

Magdalena Mosakowska - Sobocińska (ur. 1974) Plecionka - granatowa wstążka, 2017

akryl/płótno
40 x 40 cm

sygn. na odwrocie: Magda Mosakowska/Z cyklu „Plecionka”/”Granatowa wstążka” 2017 r./akryl na płótnie”

Cena wywoławcza: 1 000 PLN