nr 28

Gabriela Krysińska Stok, 2013

olej/masa akrylowa/płótno/technika własna
80 x 100 cm
sygn. l.d.: GKrysińska / '13

Cena wywoławcza: 1 000 PLN

Opisany na odwrociu: GABRIELA KRYSIŃSKA / "STOK" / 80x100 cm olej, płótno, naturalia / masa akrylowa / 2.2013