nr 27

Anna Kruszak Szczawnica, 2016

technika mieszana/płótno
80 x 100 cm
sygn. l.d.: " Kruszak"

Cena wywoławcza: 1 000 PLN

Opisany na odwrociu - Anna Kruszak "Szczawnica" 2016