nr 20

Magdalena Karwowska (ur. 1986) Miasto 0888, 2017

akryl/płótno
100 x 120 cm
sygn. na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 0888 2017

Cena wywoławcza: 1 000 PLN