nr 19

Magdalena Karwowska (ur. 1986) Miasto 660, 2017

akryl/technika własna/płótno
100 x 110 cm
sygn. na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 660 2017

Cena wywoławcza: 1 000 PLN