nr 14

Ziemowit Fincek (ur. 1988) Powiązani, 2013

olej/płyta pilśniowa/wiklina
85 x 80 x 15 cm
sygn. na odwrociu: Ziemowit Fincek / "Powiązani" / 2013

Cena wywoławcza: 1 000 PLN