nr 13

Joanna Dłużniewska Sad, 2016

technika mieszana/olej/płótno
60 x 80 cm
sygn. na odwrocie: „Joanna Dłużniewska/”SAD” 2016/olej na płótnie + technika własna/wym. 58,5 x 78 cm

Cena wywoławcza: 1 000 PLN