nr 12

Katarzyna Cur (ur. 1995) Bez tytułu 2 z cyklu „Architektura przestrzeni”, 2018

olej/płótno
100 x 150 cm
sygn. l.d.: „CURKA/2018”

Cena wywoławcza: 1 000 PLN