nr 6

Kacper Bożek Przepowiednia, 2017

akwaforta/miękki werniks/sucha igła/akryl/papier
58.8 x 78 cm
sygn. p.d.: "Kacper Bożek XVII/XXI"
opisany ołówkiem l.d.:"6/100 PRZEPOWIEDNIA"

Cena wywoławcza: 1 000 PLN

W świetle passe - partout