Michał Bernad (ur. 1990) Der Gelbe Klang, 2014

olej/płótno
70 x 100 cm
sygn. na odwrocie: "Michał Bernad Der Gelbe Klang 2" 2014

Cena wywoławcza: 1 000 PLN